View job here

Specjalistko / Specjalisto - może to Ciebie szukamy? :)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur do Klientów i kontrahentów Pracodawcy
  • Opisywanie faktur sprzedażowych zgodnie z przyjętym wzorem
  • Wprowadzanie i opisywanie faktur w programie elektronicznego obiegu dokumentów
  • Windykacja zaległości płatniczych
  • Rejestracja poczty przychodzącej
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w biurze - wysyłka dokumentów (kurierzy, poczta)
  • Prowadzenie elektronicznego repozytorium dokumentów, w tym umów i pełnomocnictw
  • Nadzór nad biurowymi procesami firmowymi: obiegu faktur zakupowych, procesu zakupów i innych
  • Dokonywanie zakupów materiałów biurowych, sprzętu elektronicznego i elementów niezbędnych do funkcjonowania biura (np. artykuły spożywcze)
  • Przygotowywanie prostych pism administracyjnych
  • Organizacja wydarzeń firmowych (wyjazdy służbowe, spotkania firmowe)
  • Nadzór nad biurowym BHP
  • Zarządzanie sprzętami firmowymi, w tym prowadzenie ewidencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, średnie lub w trakcie studiów
  • Sumienność, rzetelność, dokładność
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  •  Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, benefity w postaci pakietu medycznego i karty multisport
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów